DSA Baits
Hook Tygří ořech DSA Baits Tropical Sweet 250 ml
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení sklademDSA Baits
Tygří ořechy DSA Baits Crab-Strawberry 8-15 mm
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení sklademDSA Baits
Hook Tygří ořechy DSA Baits Dragon Baits
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení sklademDSA Baits
Hook Tygří ořech DSA Baits Ocean Secret 250 ml
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení sklademDSA Baits
Hook Tygří ořech DSA Baits Eternal 250 ml
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení sklademDSA Baits
Hook Tygří ořech DSA Baits Ripper Craw 250 ml
Běžná cena €7,99 EURJednotková cenaNení skladem
Koupit tygří ořechy DSA Baits
Vyber si tygří ořechy DSA Baits pro lov kapra z nabídky přírodních nebo připravených tygřích ořechů, celých nebo drcených, směsí, příchutí a formátů pro vnadění nebo háček. Kombinuj velikosti, aromata a formáty, abys připravil návnadu na háček, směs nebo vnadění, které potřebuješ.
Rozliš možnosti podle průměru, přípravy, textury, aroma, formátu a funkce ve vnadění nebo prezentaci. Zkontroluj velikosti, aromata, balení a cenu jednotlivých produktů, abys vybral ucelenou kombinaci pro vysedávku. Vyber prezentaci, kterou potřebuješ pro háček, sáček, stick nebo vnadicí směs.